AYS Blog

Türkiye’den Danimarka’ya ev taşıma işlemi daha yüksek standartlarda yaşamak isteyen kişiler tarafından araştırılan bir konudur. Eşyaların Danimarka’ya taşınabilmesi için bazı süreçler vardır ve kurallara uyulmaması durumunda eşyalar Danimarka’ya sokulamaz. Taşınma işleminin gerçekleştirebilmesi için hangi süreçlerin yürütülmesi gerektiği ve eşyaların Danimarka’ya sokulabilmesi için hangi kurallara uyulması gerektiği deneyimli nakliye firmaları tarafından müşterilere aktarılır. Deneyimli bir nakliye firmasından hizmet alınarak eşyaların taşınma sürecinin profesyonel şekilde yürütülmesi ve eşyaların Danimarka’ya kısa süre içerisinde ulaştırılması sağlanır.

 

Türkiye’den Danimarka’ya Ev Taşıma Firması

Türkiye’den Danimarka’ya ev taşıma firması ile taşınma süreci daha olumlu şekilde yürütülebilir. Taşınma süreci pek çok işlemi bir arada bulunduran ve oldukça zorlu bir süreçtir. Bu sürecin sorunsuz şekilde atlatılabilmesi ve eşyaların Danimarka’ya daha hızlı şekilde ulaştırılabilmesi için yapılması gereken nakliye firmasından hizmet almak olmalıdır.

Nakliye firmasından hizmet alan kişiler taşınma sürecinde sadece hangi eşyaların taşınacağını belirlemekle yetinirler. Taşınacak eşyaların belirlenmesinin ardından nakliye firması çalışanları tarafından eşyaların paketlenmesinden araçlara taşınmasına ve Danimarka’daki ev içerisine yerleştirilmesine kadar tüm süreç yürütülür. Bu sayede Danimarka’ya taşınmak isteyen kişiler sadece pasaport cüzdan gibi eşyalarını alarak Danimarka’daki evlerinde yaşamaya başlayabilirler.

 

Uluslararası Türkiye Danimarka   Ev Taşıma Şirketi

Uluslararası Türkiye Danimarka ev taşıma şirketi kurumsal bir kimliğe sahip olmalıdır ve geniş bir hizmet ağı ile müşterilerine hizmet sunmalıdır. Firmanın kurumsal bir ağa sahip olması eşyaların taşınması sırasında oluşabilecek sorunların daha kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmasını sağlayacaktır.

Ev taşıma şirketinin kurumsal bir kimliğe sahip olması yaşanan bir problemde firma yetkilileri ile daha kısa sürede iletişime geçilmesini de mümkün hale getirir. Firma yetkilileri ile daha kısa süre içerisinde iletişime geçilmesi ise yaşanan sorunların çözümünü hızlandırır ve bu sayede eşyaların Danimarka’ya taşınması sırasında zaman kaybının önüne geçer. Ev taşıma şirketinden hizmet alan kişiler şirketin müşteri hizmetleri ile hizmet verip vermediğini de mutlaka araştırmalıdır. Müşteri hizmetleri birimine sahip olan şirketler yaşanan sorunların kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmasını sağlarlar. Ayrıca müşteri hizmetlerine ulaşan kişiler eşyalarının anlık olarak nerede bulunduğunun takibini de gerçekleştirebilirler.

 

Türkiye Danimarka Zati Eşya Taşıma

Türkiye Danimarka zati eşya taşıma işlemi ile evde bulunan tüm eşyalar kısa süre içerisinde Danimarka’ya ulaştırılabilir. Eşyaların planlı şekilde taşınabilmesi için nakliye firması çalışanları tarafından ekspertiz süreci yürütülür. Ekspertiz süresi içerisinde eşyaların değerinin belirlenmesi ve eşyaların taşınabilmesi için ne kadar ücret ödenmesi gerektiği de belirlenebilir. Ekspertiz işleminin tamamlanmasının ardından nakliye firması ile Danimarka’ya taşınmak isteyen kişiler arasında sözleşme imzalanmalıdır.

Taşınma sözleşmesinin imzalanabilmesi için her iki tarafında birbirinden talep ettiği haklar sözleşme içerisinde yer alır. Taşıma işlemini gerçekleştirecek firmanın ne kadar ücret talep ettiğinden taşınma işleminin hangi yöntemle gerçekleştirileceğine kadar tüm detaylara bu sözleşmede yer verilir. Bu sözleşme sayesinde eşyaların taşınması sırasında oluşabilecek herhangi bir aksilikte müşterilerin yaşayabileceği zararın önlenmesi sağlanır.

 

Türkiye’den Danimarka’ya Ev Taşıma
Türkiye’den Danimarka’ya Ev Taşıma

 

Güvenli Türkiye’den Danimarka’ya Ev Taşımak

Güvenli Türkiye’den Danimarka’ya ev taşımak isteyen kişiler firma tarafından sözleşmenin yapılıp yapılmadığını da mutlaka incelemelidir. Firma tarafından sigortalı nakliyat hizmetinin sunulması ile taşınacak olan tüm eşyaların sigortalanması sağlanır. Eşyaların sigortalanması ile Danimarka’ya taşınma sırasında eşyaların kırılması veya çalınması gibi durumlarda müşterilerin zarara uğramasının önüne geçilir. Taşıma işleminden önce ekspertiz sürecinin yürütülmesi ile her bir eşyanın değerinin ne kadar olduğu belirlenir. Bu rapor göz önünde bulundurularak sigortalı taşımacılık sırasında yaşanan herhangi bir problemde eşyaların değeri üzerinden müşterilere tazminat ödemesi yapılır. Yapılan tazminat ödemesi ile Danimarka’ya taşınma sürecinde olan kişilerin hem maddi hem de manevi olarak zarara uğramasının önüne geçilir.

 

Türkiye’den Danimarka’ya Ev Eşyası Taşımak

Türkiye’den Danimarka’ya ev eşyası taşımak için hizmet alınan firmanın hangi hizmetleri müşterilerine sunduğu öğrenilmelidir. Taşınma sürecinin en önemli adımı nakliye firması ile anlaşmak olduğundan bu firmanın tecrübesi ve sunmuş olduğu hizmetleri derinlemesine incelenmelidir. Ayrıca firmanın taşıma hizmetini gerçekleştirebilmek için yetki belgesine sahip olup olmadığı ve gerekli lisansları alıp almadığı da mutlaka taşınma işleminden önce öğrenilmelidir.

Alanında deneyimli olan bir firmadan alınan hizmet ile eşyaların kısa süre içerisinde Danimarka’ya taşınması sağlanır. Deneyimli bir firma ile çalışılması durumunda eşyalar belirlenen plan dahilinde Danimarka’ya ulaştırılır ve eşyaların hasar görmesinin önüne geçilir. Eşyaların hasar görmesinin önüne geçebilmek için nakliye firması çalışanları tarafından eşya paketleme hizmeti sunulur. Eşya paketleme hizmeti ile eşyaların Danimarka’ya sağlam şekilde ulaştırılması ve taşınma sırasında hasar kaybına uğraması engellenir.

AYS Lojistik uzun yıllardır taşımacılık sektöründe olan bir firmadır ve Danimarka’ya eşya taşımak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. Bu firmadan hizmet alınması ile eşyaların taşınma için uygun şekilde paketlenmesi sağlanır. Eşyaların paketlenmesine ek olarak eşya depolama hizmeti ve gümrükleme hizmeti de bu firma tarafından sunulan hizmetler arasındadır. Eşyaların Danimarka’ya taşınması sırasında depolama hizmeti ile oluşabilecek aksiliklerde eşyaların depo içerisinde güvenli şekilde tutulması sağlanır. Ayrıca firma tarafından gümrükleme hizmeti de sunulduğundan ürünlerin gümrükten onaylı şekilde geçirilmesi ve bu sayede Danimarka’daki yeni evde kullanıma hazır hale getirilmesi de sağlanacaktır.

 

Türkiye Danimarka Nakliye Fiyatı Ne Kadardır?

Türkiye Danimarka nakliye fiyatı ne kadardır sorusuna cevap verebilmek için anlaşma imzalanacak olan firma tarafından hangi hizmetlerin sunulduğu araştırılmalıdır. Nakliye firmaları tarafından eşyaların Danimarka’ya ulaştırılabilmesi için paketlenmesi ve gümrükleme işlemlerinin yürütülmesi sağlanır. Bazı nakliye firmaları eşyaların paketlenebilmesi ve gümrükleme işlemlerinin yapılabilmesi için müşterilerinden ekstra ücret talebinde bulunabilir.

Eşyaların Danimarka’ya taşınabilmesi için ödenecek ücretler aynı zamanda eşyaların çokluğu göz önünde bulundurularak da değişiklik gösterir. Taşınacak olan eşyaların hacminin artması durumunda taşıma işlemini gerçekleştirecek olan araçlar daha büyük araçlar ile değiştirilebilir. Taşınma işlemini daha büyük araçların gerçekleştirmesi durumunda ise nakliyat için ödenecek ücretlerde artışlar görülür.

 

Türkiye Danimarka Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Türkiye Danimarka uluslararası evden eve nakliyat fiyatları için firmalar tarafından sunulan fiyat politikaları incelenmelidir. Bu fiyat politikaları içerisinde gidilecek olan mesafe, taşıma hizmetini gerçekleştirecek olan kişi ve taşınma işleminin hangi yöntemle gerçekleştirileceği gibi farklı kriterlere yer verilmiştir. Her bir kriter evden eve nakliyat fiyatlarının değişmesine neden olur. Bu nedenle taşınmak isteyen kişiler öncelikle eşyaların taşınacağı mesafeyi öğrenmeli ardından da taşıma hizmetini kaç kişinin gerçekleştireceği hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Nakliye firmaları ile çalışılarak taşınma ücreti hakkında net bilgiler öğrenilebilir ve bu sayede Danimarka’ya taşınmak için ödenmesi gereken ücretler nakliye firmalarına ödenebilir.

 

Danimarka Nakliyat Fiyatları Danimarka Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı 40 – 60 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı 100 – 170 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı 750 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı 1.700 – 2.500 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı 3.000 – 4.300 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı 4.100 – 6.100 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma Fiyatı SORUNUZ

 

Türkiye Danimarka Arası Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gümrükleme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Eşyaların Danimarka’ya ulaştırılabilmesi ve ülke içerisinde serbest dolaşım kazanabilmesi için gümrükleme işlemine ihtiyaç duyulur. Gümrükleme işleminin yapılabilmesi için evrakların hazırlanması ve bu evrakların ilgili kurumlara sunulması gerekir. Kurumlara sunulacak olan belgeler içerisinde gümrük fiyat beyannamesi gibi pek çok belgeye yer verilir. Gümrükleme işleminin yapılması nakliye firması tarafından sunulan hizmetler arasındadır. Güvenilir bir firmadan hizmet alan kişiler eşyaların gümrüklenebilmesi için herhangi bir belge toplamak zorunda kalmazlar.

Eşyalar Danimarka’ya Kaç Günde Ulaştırılır?

Eşyaların Danimarka’ya ulaştırılabilmesi için minimum 8 günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Gümrükleme işlemlerinin uzun sürmesi ve Danimarka’nın uzak bölgelerine taşıma işlemlerinin gerçekleştirilmesi durumunda taşıma işlemi daha uzun sürede gerçekleştirilebilir. Eşyaların Danimarka’ya ulaştırılabilmesi için maksimum zaman dilimi ise 12-13 gün olarak belirlenmiştir.

Eşyaların Danimarka’ya Ulaştırılmasında Ne Kadar Ücret Ödenmelidir?

Eşyaların Danimarka’ya ulaştırılmasında ödenmesi gereken ücret hizmet alınacak olan firmalara göre değişiklik gösterir. Her bir firma sunmuş olduğu hizmeti göz önünde bulundurarak ödenmesi gereken ücretlerin belirlenmesini sağlamıştır. Bu nedenle Danimarka’ya taşınabilmek için öncelikle firma ile iletişime geçilmeli ve firmadan metreküp cinsinden eşyaların taşınması için ödenmesi gereken ücret hakkında bilgi alınmalıdır. Firmanın sunmuş olduğu hizmetlerin kalitesinin artması ve eşyaların taşınacağı mesafeden artması ödenmesi gereken ücretlerde de artışların ortaya çıkmasına neden olur.

İstanbul’dan Danimarka’ya Eşya Taşımacılığı Yapılabilir Mi?

İstanbul’dan Danimarka’ya eşya taşımacılığı alanında deneyimli olan bir nakliye firması ile mümkündür. Müşterilerin talepleri göz önünde bulundurularak İstanbul’dan Danimarka’ya karayolu hava yolu veya deniz yolu ile eşya taşımacılığı yapılabilir. İstanbul’dan gönderilecek olan eşyaların Danimarka’nın hangi bölgesinde ulaştırılabileceği hakkında bilgi sahibi olmak için ise nakliye firması ile iletişime geçmek yeterlidir.

Eşyalar Danimarka’ya Taşınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eşyaların Danimarka’ya taşınması sürecinde öncelikle taşıma işleminin gerçekleştirilebilmesi için gerekli izinlerin alındığına emin olmak gerekir. Gerekli izinlerin alınmasının ardından nakliye firmaları ile iletişime geçerek hangi eşyaların taşınması gerektiği belirlenir. Taşınacak olan eşyaların listelenmesi ve gümrükleme işlemlerinin yapılması da Danimarka’ya taşınma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken kriterler arasındadır.