AYS Blog

Türkiye’den Belçika’ya ev taşıma işlemi başlarda korkutucu gelebilir. Taşınma süreci zorlu bir süreç iken Türkiye’den farklı bir ülkeye taşınmak işlerin daha da zorlaşmasına neden olabilir. Gerekli izinlerin alınması gümrükleme işlemlerinin yapılması gibi tüm süreçler Belçika’ya taşınmayı zorlaştırabilir. Belçika’ya taşınırken kafası rahat olsun isteyen kişilerin yapması gereken tek şey güvenilir bir nakliye firmasından hizmet almak olmalıdır.

 

Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşıma Firması

Türkiye’den Belçika’ya ev taşıma firması sayesinde farklı türlere ait eşyaların taşınabilmesi mümkündür. Türkiye’de bir şehirden bir şehre taşınırken dahi taşınma süreci karmaşık bir hal alabilir. Taşınma işleminin hangi gün gerçekleştirileceği, eşyaların nasıl paketleneceği ve eşyaların hangi araçlar ile taşınacağı gibi pek çok soru taşınma sürecinin uzamasına neden olur. Taşıma sürecini daha kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirmek isteyen kişiler ev taşıma firmalarından hizmet alabilirler.

Türkiye’den Belçika’ya eşyaların taşınması kolay bir süreç değildir ancak nakliye firması müşterileri için bu sürecin kolaylaşmasını sağlar. Ev taşıma firması ile anlaşıldığı takdirde eşyaların Türkiye’deki adresinden alınarak Belçika’daki yeni adresine taşınması sağlanacaktır. Firma çalışanları eşyaların Türkiye’deki evde paketlenmesinden Belçika’ya ulaştırılmasına kadar geçen tüm sürede görev alır. Bu sayede bu sürecin profesyonel kişiler tarafından profesyonel bir şekilde yürütülmesi sağlanır.

 

Uluslararası Türkiye Belçika Ev Taşıma Şirketi

Uluslararası Türkiye Belçika ev taşıma şirketi sayesinde taşınma sürecinin daha detaylı olarak planlanması sağlanır. Özellikle taşınmak için geniş bir zaman dilimine sahip olmayan kişilerin Belçika’ya taşınma sürecini daha hızlı şekilde yürütecek taşıma şirketine ihtiyaçları vardır. Ev taşıma şirketi ile iletişime geçen kişiler eşyaların kaç günde Belçika’ya taşınabileceği hakkında gerekli bilgileri edinirler.

Ev taşıma şirketi müşterilerin aklına takılan her türlü soru hakkında müşterilerini bilgilendirir. Taşınma süreci ile ilgili müşteriler ve şirket çalışanları arasında bir planlama yapılır. Bu planlama sayesinde eşyaların Türkiye’deki evden hangi gün alınacağı ve paketleme işlemini kimin yapacağı gibi pek çok detay bilgi öğrenilebilir. Detay bilgilerin öğrenilmesi sayesinde taşınma süreci ile ilgili akla takılabilecek her türlü soruya en kısa yoldan çözüm bulabilmek mümkün olur. Ev taşıma şirketi çalışanları müşterilerin taşınma sürecini daha stressiz atlatabilmesi için müşterilerinden 7 gün 24 saat hizmet sunar. Müşteri temsilcileri ile 7 gün 24 saat sunulan hizmet sayesinde müşterilerin aklına takılan soruların cevaplanması ve taşınma sürecinde yaşanan sorunların çözümü için gerekli süreçlerin yürütülmesi sağlanır.

 

Türkiye Belçika Zati Eşya Taşıma

Türkiye Belçika zati eşya taşıma hizmeti ile mutfak eşyalarından dolaplara kadar farklı türlere ait eşyaların taşınması sağlanabilir. Deneyimli bir nakliye firması ile çalışılması durumunda nakliye firması çalışanları eşyaların nasıl paketlenmesi gerektiği hususunda gerekli bilgilere sahip olacaktır. Bu sayede farklı malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerin farklı şekilde paketlenmesi sağlanır. Paketleme süreci nakliye çalışanları tarafından yürütüldüğünden taşınma sürecinin hızlanması da mümkün olur. Özellikle eşyaların paketlenmesi konusunda herhangi bir bilgiye ve deneyime sahip olmayan kişilerin mutlaka nakliye çalışanları tarafından eşyalarının paketlenmesine talep etmeleri önerilir.

Eşyaların nakliye firması çalışanları tarafından paketlenebilmesi için taşınacak eşyalara öncesinden karar verilmesi gerekir. Belçika’ya taşınmak isteyen kişiler taşınma amacını göz önünde bulundurarak Belçika’da hangi eşyaların işe yarayacağını belirlemesi gerekir. Belçika’da işe yarayacak olan eşyaların belirlenmesinin ardından eski ve kullanılmaz haldeki eşyaların taşınma sürecinin dışında tutulması sağlanır. Kullanılamaz haldeki eşyaların taşınma süreci içerisine dahil edilmemesi sayesinde eşyaların paketlenmesi daha kısa süre içerisinde gerçekleştirilir.

 

Güvenli Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşımak

Güvenli Türkiye’den Belçika’ya ev taşımak için nakliye firması tarafından sunulan hizmetler hakkında gerekli bilgilere sahip olmak gerekir. Nakliye firmaları şehirler arası veya ülkeler arası taşımacılık hizmetini gerçekleştirebilirler. Bir nakliye firmasının şehirler arası taşımacılık hizmetini gerçekleştiriyor olması demek ülkeler arası taşımacılık yapabileceği anlamına gelmez. Ülkeler arası taşımacılık hizmetinde bazı prosedürler ve izinler alınması gerektiğinden bu alanda deneyimli olan nakliye firmaları ile çalışmak gerekir. Daha önce ülkeler arası taşımacılık hizmeti yapmış ve referanslara sahip olan nakliye firmaları ile çalışılması durumunda Belçika’ya eşyaların güvenli şekilde ulaştırılması sağlanır.

Alanında deneyimli olan bir nakliye firmasından hizmet alınması durumunda eşyaların yolda zarar görmesinin engellenebilmesi için gerekli tüm güvenlik önlemlerinin alınması sağlanır. Deneyimli bir nakliye firması eşyaların araçları içerisinde taşınırken birbirine sürtünmemesi ve aracın yol alırken yaptığı hamleler sonucunda hasar görmemesi için araçlarını düzenli olarak bakıma sokar. Nakliye firması tarafından araçların düzenli olarak bakımından geçirilmesi sayesinde eşyaların taşınması sırasında darbeye bağlı olarak eşyaların zarar görmesi engellenebilir. Ayrıca taşınacak eşyaların çokluğu göz önünde bulundurularak farklı büyüklüklerdeki araçlar taşıma işleminde kullanılabilir. Nakliye firması çalışanları müşteriler tarafından taşınması istenen eşyaları inceler ve buna göre taşıma işlemini gerçekleştirecek olan araca karar verir. Eşyaların yoğunluğu göz önünde bulundurularak gerçekleştirilen araç seçimi ile eşyaların her türlü darbeye karşı korunaklı şekilde Belçika’ya ulaştırılması sağlanır.

 

Türkiye'den Belçika'ya Ev Taşıma
Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşıma

 

Türkiye’den Belçika’ya Ev Eşyası Taşımak

Türkiye’den Belçika’ya ev eşyası taşımak deneyimli bir firma ile çalışılmadığı durumda eziyete dönüşebilir. Eşyaların Türkiye’den Belçika’ya taşınması oldukça yıpratıcı ve zorlu bir süreçtir. Kişiler Türkiye’de bulunan eşyalarını Belçika’da tutmuş oldukları yeni evlerine taşımak isteyebilirler. Eşyaların uluslararası olarak taşınabilmesi için bir nakliye firması ile çalışılmaması durumunda taşınma süreci birkaç haftayı bulabilir. Eşyalarını tek başına taşımak isteyen kişiler hem zaman kaybı yaşarken hem de maddi yönden zorluklar ile karşılaşabilirler.

Türkiye’den Belçika’ya ev eşyalarının daha hızlı ve uygun maliyetli şekilde taşınması için güvenilir bir firmadan hizmet almak yeterli olacaktır. AYS Lojistik alanında deneyimli bir firmadır ve eşyaların Belçika’ya herhangi bir maddi ve manevi zarar ile karşılaşılmadan ulaştırılmasını sağlar. Firmadan hizmet alan kişiler sadece taşınacak eşyalarını belirlemek ile yükümlüdür. Nakliye firması çalışanları tarafından eşyalar paketlenir araçları yüklenir ve Belçika’daki yeni evlerde kullanıma hazır hale getirilir. Anahtar teslim taşımacılık hizmeti sayesinde Belçika’ya taşınmak isteyen kişilerin herhangi bir maddi ve manevi zorluk ile karşılaşmadan Belçika’daki yeni hayatına uyum sağlamaları sağlanır.

 

Türkiye Belçika Nakliye Fiyatı Ne Kadardır?

Türkiye Belçika nakliye fiyatı ne kadardır sorusuna cevap verebilmek için öncelikle taşınacak eşyaların çokluğunun göz önünde bulundurulması gerekir. Nakliye firmaları tarafından eşyaların taşınabilmesi için belirli kriterler göz önünde bulundurulur. Bu kriterler içerisinde eşyaların türleri ve kapladıkları alan gibi pek çok detaya yer verilir. Bu detayların göz önünde bulundurulması sayesinde Belçika’ya eşya taşımacılığı yapılması için gerekli olan ücretlerin belirlenmesi sağlanır. Türkiye’de Belçika’ya eşyaların uygun maliyetli olarak taşınabilmesi için nakliye firmaları hakkında araştırma yapmak gerekir. Gerekli araştırmaların yapılmasının ardından nakliye firmaları ve sunmuş oldukları hizmetler karşılaştırılır. Bu sayede daha kaliteli hizmet sunan ve daha uygun maliyetli şekilde taşımacılık işlemini gerçekleştiren nakliye firmalarına ulaşılabilir.

 

Türkiye Belçika Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Türkiye Belçika uluslararası evden eve nakliyat fiyatları hizmet sunacak olan nakliye firmasının deneyimini ve çalışan sayısına bağlı olarak değişiklik gösterir. Uluslararası taşımacılık alanında deneyimli olan bir firmadan hizmet alınması durumunda nakliye fiyatları daha yüksek olabilir. Bunun nedeni ise nakliye firması tarafından gerekli tüm evrakların oluşturulması ve gümrükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Türkiye’de bir ilden bir ile taşımacılık yaparken daha uygun maliyetler ile karşılaşabilmek mümkünken işler uluslararası platformu taşındığında ödenmesi gereken ücretler birkaç katına çıkabilir.

Türkiye’den Belçika’ya eşyaların taşınması sırasında taşınacak eşyaların çokluğu ve çalışacak olan eleman sayısı da ödenecek ücret üzerinde etkili olan faktörlerdir. Türkiye’de bulunan 1+1 evde yer alan eşyalar ile 4+1’i evde yer alan eşyalar arasında büyük farklar vardır. Bu nedenle 4+1 bir evde yaşayan ve Belçika’ya taşınmak isteyen kişi 1+1 evdeki eşyaya sahip olan kişiye kıyasla daha yüksek tutarlardan nakliye ödemesi ile karşılaşır. Nakliye bedelleri aynı zamanda çalışacak olan kişi sayısının artması ile doğru orantılı olarak artış gösterir. Taşınma işlemini gerçekleştiren kişi sayısı arttıkça ödenecek olan tutar da buna bağlı olarak artacaktır.

 

Belçika Nakliyat Fiyatları 2024 Belçika Taşıma Ücretleri 2024
Koli Taşıma Fiyatı 40 – 60 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı 100 – 170 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı 750 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı 1.700 – 2.500 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı 3.000 – 4.300 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı 4.100 – 6.100 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma Fiyatı SORUNUZ

 

Türkiye Belçika Arası Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Türkiye’den Belçika’ya Nasıl Uygun Fiyatlı Taşınılabilir?

Türkiye’den Belçika’ya uygun fiyatlı olarak taşınabilmek için daha az eşya ile taşınmak gerekir. Taşınacak eşya sayısı azaldıkça taşıma işlemini gerçekleştirecek kişi sayısı da azalır. Hem eşyaların azalması hem de taşıma işlemini gerçekleştiren kişi sayısının azalması sayesinde ödenecek olan tutarlar da daha uygun fiyatlı olacaktır.

Türkiye’den Belçika’ya Eşyalar Kaç Günde Taşınır?

Türkiye’den Belçika’ya eşyaların taşınabilmesi için kesin bir zaman dilimi söyleyebilmek mümkün değildir. Bunun nedeni ise taşınacak olan eşyaların çokluğu taşıma işlemini gerçekleştiren kişi sayısı ve taşınma sırasında yaşanabilecek problemler gibi pek çok etmenin taşınma sürecini etkilemesidir.

Taşınma Sırasında Nakliye Firması Hangi İşlemleri Yürütür?

Taşınma sırasında nakliye firması tarafından taşınacak eşyaların belirlenmesi, paketlenmesi, araçlara yüklenmesi ve Belçika’ya ulaştırılması gibi pek çok süreç yürütülür.

Eşyaların Gümrüklemesini Kim Yapar?

Eşyaların gümrüklemesi işlemi nakliye firması tarafından gerçekleştirilen bir işlemdir.

Eşyaların Gümrüklenmesi Yapılmazsa Ne Olur?

Eşyaların uluslararası olarak taşınabilmesi için gümrükleme işlemlerinin yapılması gerekir. Bu işlemlerin yapılmaması durumunda eşyaların Türkiye’den çıkarılması ve Belçika’ya ulaştırılabilmesi mümkün değildir.