A Y S L O J I S T I K

Yükleniyor ...

AYS Lojistik Hizmetleri

Telefon
+90 (212) 924 51 46
Mail
info@ayslojistik.com
Konum
İstanbul
Ofis Saatleri
Pazatesi - Cuma 09:00 18:30

Yurtdışına Eşya Taşıma

Yurtdışına Eşya Taşıma

Yurtdışına eşya taşıma ile farklı bir ülkeye kolayca taşınabilmektesiniz. Sizler de bir ülkeden bir ülkeye taşınmak istiyorsanız ve güvenilir bir hizmet arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Günümüzde değişen hayat şartları dolayısıyla birçok insan bir ülkeden başka bir ülkeye taşınabiliyor ancak taşınırken eşyalarını evden eve aktarmak isteyebilmekte ama uygun ve kaliteli hizmeti bulamayabilmektedir. Bizler ise müşteri odaklı çalışarak bu problemi çözmekteyiz.

Bizlerin hizmeti son derece müşteriye güven vererek tamamen müşteri odaklı olmaktadır. Ev veyahut iş eşyalarınızı başka bir ülkeye taşımak istiyorsanız güvenebileceğiniz ve kaliteli bir nakliyatı bulmalısınız. Özellikle kırılacak ve hassas eşyalarınız varsa daha profesyonel bir firmaya ihtiyacınız vardır. Biz ekip olarak ilk olarak birebir müşteri güveni sağlarız daha sonra hassas bir çalışmayla eşyalarınızı taşırız.

Profesyonel taşıma şirketimiz her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Bizim için müşterilerin güveni hep ön plandadır. Yılların getirdiği tecrübelerin yanı sıra dikkatli bir stratejiyle eşyalarınızı taşırız. İş yeri veyahut ev eşyalarınızı bir ülkeden başka bir ülkeye güvenli ve dikkatli şekilde taşımak zorlu bir süreç olsa da müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermekteyiz. Bütçenize uygun olan taşıma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Denizyolu taşıma, havayolu veya karayolu taşıma gibi farklı taşıma seçenekleriyle eşyalarınızı hızlı ve güvenilir şekilde taşıyabilirsiniz. Yurtdışına eşya taşıma sayesinde rahatlayacak stresinizi minimuma indirebileceksiniz. Ama öncelikli olarak yapmanız gereken bazı şeyler var. Bunların başında ilk önce sakin olmalı heyecan yapmamalısınız. Bunun yanı sıra da dinlenmeli kendinizi fazla yormamalısınız. Bu şekilde bir ülkeden başka bir ülkeye eşyalarınızı taşımada süreci daha kolay hale getirebilirsiniz.

Sizler de bir ülkeden bir ülkeye taşınmak istiyorsanız ve güvenilir bir hizmet arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Yurtdışına Eşya Taşıma Hizmeti

Yurtdışına eşya taşıma süreci karmaşık gibi gözükse de profesyonel bir firmayla farklı ve hızlı yöntemlerle bu karışık süreç kolayca atlatılabilir. Bir ülkeden bir ülkeye ev veyahut iş eşyası gönderilirken genellikle karayolu taşımacılığı yöntemlerinden faydalanılabilmektedir. Tabi bunların yanı sıra denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı da az da olsa tercih edilebiliyor. Nakliye işlemini gerçekleştirecek olan firmamızın kullandığı teknolojiler son derece teknolojileri ve alınan güvenlik önemleri de yine son derece fazladır.

Firmamız taşıma güvenliğini sağlayabilmek adına ekstra güvenlik önemleri alabilmektedir. Ayrıca taşınacak olan eşyaların ilk başta hassasiyetle nasıl taşınır onu sorgularız daha sonra uygun paketleme yaparak taşırız. Özellikle eşyalarınız hassas ise profesyonel bir firmadan destek almanız gerekir. Bunun için de yurtdışına eşya taşıma hizmeti olarak biz her zaman sizlerleyiz. İşinde fazlasıyla tecrübeli ve bir o kadar da hızlı olan firmamız, siz müşterilerimizin iş ve ev eşyalarının olduğunca rahat bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız birçok ülkeye ev eşyalarını taşımış olmakta ve yurt dışı ev taşıma işlemleri için gerekli profesyonelliğe sahip olan bir firmadır. Bir ülkeden başka bir ülkeye eşya taşımak isteyen müşterilerimizin, eşyalarını hangi ülkeye taşımak istediklerini aynı zamanda hangi tarihte taşınacağının bilgisini vermesi yeterlidir. Ev taşıma işinde en kaliteli hizmeti sağlayan firmamız tecrübesi ile bir ülkeden başka bir ülkeye taşımacılık işini üstlenmiştir.

Firmamız fiyat konusunda da müşterilerine en uygun fiyat listesi sunmakla beraber yurtdışına eşya taşıma hizmeti vermektedir. Hassas, kaliteli bir o kadar da hızlı, detaylı ambalajlama ve taşıma tekniği ile müşterilerinin yanında olan bu firmamız sizlerin güvenini son derece önemsemektedir. Eşyalarınızla yurtdışına taşınmak için eşyalarınızın nakliye sırasında güvende olduğundan emin olmak için bizlere ulaşabilir bir ülkeden başka bir ülkeye eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya geri bildirimde bulunmak için bizlere ulaşın.

+90 (212) 924 51 46

Whatsapp
Tıkla Ara