AYS Lojistik Hizmetleri

Telefon
+90 538 274 02 02
Mail
info@ayslojistik.com
Konum
İstanbul
Ofis Saatleri
Pazatesi - Cuma 09:00 18:30

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

uluslararası nakliye

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti bir ülkeden başka bir ülkeye taşınacak olan kişiler tarafından tercih ediliyor. Bu noktadan kişilerin birçok farklı sebepten dolayı taşınma işlemini gerçekleştirdikleri söylenebilir. Taşınma aşamasında iyi bir şekilde hizmet almak için ise dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar bulunuyor.

 

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Nedir?

Uluslararası evden eve nakliyat kişinin sahip olduğu tüm eşyaların başka bir ülkeye taşınması işlemi olarak bilinir. Bu işlem birkaç nakliye firması görevlisi tarafından titiz bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalar durumuna ya da büyüklüğüne göre farklı yöntemler ile paketlenebilir. Kırılma potansiyeline sahip ya da elektronik nitelik taşıyan eşyalar ise yolculuk boyunca zarar görmemesi için özenli bir şekilde ambalajlanır. Paketleme işlemi sonrasında sahip olduğunuz tüm eşyalar aynı titizlik derecesi ile araca yüklenir. Bu hizmetten yararlanarak bulunduğunuz konumdan başka bir ülkeye pratik bir şekilde taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde birçok insanın farklı sebeplerden ötürü bu hizmetten yararlandığını söylemek mümkün.

Uluslararası ev taşımacılığı iş değişikliği ya da eğitim hayatı gibi nedenlerden dolayı kişilerin ihtiyaç duyduğu bir hizmet denilebilir. Kaliteli bir firma seçiminde bulunduğunuz takdirde tüm eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenir ve gerekli bölgeye rahatlıkla taşınır. Ev taşımacılığı hizmetinde firma çalışanlarının size sunduğu hijyenik ortam ve özverili çalışma disiplini oldukça önemlidir. Bu işte uzman olan kişiler ile anlaşma sağlamak taşınma aşamanızı kolaylaştırır ve konforlu bir hale getirir. Böylece taşınma aşaması gözünüzde ne kadar büyüse de firma çalışanları bu süreci sizin için kolay bir hale getirir. Profesyonel firma çalışanları sayesinde hiçbir efor sarf etmeden pratik bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Uluslararası Evden Eve Nakliye Firmasının Önemi

Ev taşımacılığı hizmeti veren firmaların kalite ve profesyonellik düzeyi bu noktada çok büyük bir rol oynar. Eğer sizin için kaliteli nitelikler taşıyan bir nakliye firması seçiminde bulunursanız bu süreç sizin için daha kolay geçebilir. Başka bir ülkeye taşınmak zor ve sıkıntılı bir dönem olduğu için tercih ettiğiniz firmanın önemi bu noktada çok büyüktür. Kararınızı net bir şekilde vermeden önce bu firmalar arasında derin bir araştırma yapmalısınız. Araştırmanızı kendi kriterlerinize göre zaman içerisinde kısıtlı bir hale getirebilirsiniz. Gerektiği zamanlarda ise birtakım etkenlere bağlı olarak filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Uluslararası evden eve nakliye firması araştırma aşamasında ilgili firmaların internet siteleri ya da sosyal medyaları gibi unsurlar arasında inceleme sağlayabilirsiniz. Bu unsurları incelemek size bu firmalar hakkında büyük ölçüde bilgi ve fikir verir. Dilerseniz firmaların daha önce yaptıkları işlere de göz atarak hizmetlerinin kalitesini öngörebilirsiniz. Buna bağlı olarak sizin için en uygun özellikler taşıyan nakliye firmasını tercih etmeniz mümkün.


Uluslararası Evden Eve Nakliye Firması Nasıl Seçilmeli?

Kaliteli niteliklere sahip bir nakliye firması seçimi yaparken birçok etkeni göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu aşama için ilk olarak bu hizmeti veren firmaların detaylı bir araştırmasını yapabilirsiniz. Araştırmanızı yaparken istek ve ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi, maddi faktörleri dikkate alabilirsiniz. Buna bağlı olarak size uygun hizmetler veren bir nakliye firması ile anlaşmanız gerekir. Eğer yüksek katlı bir binada oturuyorsanız ya da taşınacağınız yapı yüksek katlı bir forma sahipse nakliye firmalarının asansörlü taşımacılık hizmeti verip vermediğini inceleyebilirsiniz. Asansörlü taşımacılık hizmeti hem firma hem de taşınacak olan kişi için pratik özellikler taşıyor.

Uluslararası eşya taşıma aşamasında bu firmaların kaç yıldır sektör içerisinde olduğu da büyük bir önem taşıyor. Basit bir şekilde uzun yıllardır hizmet veren firmaların daha profesyonel olduğu rahatlıkla söylenebilir. Bu profesyonellik düzeyini anlamak için nakliye firmalarının referanslarına ya da çeşitli fotoğraflara göz atabilirsiniz. Firma seçiminde paketleme hizmetleri de büyük bir önem taşıyor. Kaliteli nakliye firmaları tüm eşyalarınızı tek tek yumuşak ambalajlar yardımıyla paketliyor. Bu sayede eşyalarınız yolculuk sırasında darbe alsa dahi herhangi bir zarar görmüyor. Buna bağlı olarak kaliteli nakliye firmalarının cam, porselen ve elektronik eşyalara da büyük ölçüde özen gösterdiğini söylemek mümkün. Bu hassas eşyalar kat kat sarılarak olası bir darbe sonucunda zarar görmesi engelleniyor.

Uluslararası evden eve nakliye firması seçimi kişilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Dilerseniz ilk olarak seçebileceğiniz firmaların bir listesini çıkarabilirsiniz. Sonrasında ise kendi kriterlerinize bağlı olarak çeşitli eleme yöntemleri ile bu listeyi kısaltabilirsiniz. Belirli filtrelemeler sonucunda elinizde kalan nakliye firmalarını iletişim bilgilerini kullanarak arayabilir ya da mesaj atabilirsiniz. Bu zorlu süreçte taşınacak olan kişi ile nakliye firması arasında kurulan iletişim son derece önemlidir. Bu nedenle görüşmeniz sırasında tüm detayları öğrenmeli ve aklınıza takılan tüm soruları sormalısınız. Eğer beklentileriniz doğrultusunda nakliye firması ile anlaşma sağlarsanız uygun bir gün için randevu oluşturabilirsiniz.

Randevunuzu oluşturduktan sonra belirtilen tarihe kadar eşyalarınızı toplama ve düzenleme işlemini yapmaya başlayabilirsiniz. Randevu gününüz geldiğinde ise anlaşma sağladığınız firma tüm eşyalarınızı büyük bir özenle paketler ve ilgili araca yükler. Yükleme işlemi tamamlandığında profesyonel firma çalışanları ve sürücü aracılığı ile eşyalarınız güvenli bir şekilde yola çıkar. Birçok nakliye firmasını incelediğiniz takdirde ihtiyaç duyacağınız tüm özellik ve hizmetlere sahip olduğunu görebilirsiniz.

 

Uluslararası Evden Eve Nakliye Taşımacılığında Dikkat Edilecekler

Eşya taşınma aşamasında taşınacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken birtakım unsurlar bulunuyor. İlk adım olarak seçeceğiniz nakliye firmasının sizin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamayacağını analiz etmeniz gerekiyor. Bu sayede taşımacılık hizmetinden yararlanma süreciniz daha sağlıklı geçebilir. Nakliye firmasına hangi hizmetleri ne ölçüde sunduklarını sormanız gerekiyor. Ayrıca sizin yararlanmak istediğiniz hizmetler de mevcutsa bu unsurlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızı güvence altına almak istiyorsanız nakliye sigortası hizmeti veren bir firmayı tercih etmek sizin için daha iyi olabilir. Bu noktada ise imzaladığınız tüm belgeleri iyi bir şekilde okumanız ve anlamanız gerekiyor.

Kaliteli bir nakliye firması seçimi yaparken dilerseniz bu hizmetten daha önce yararlanan kişilerin yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Kararınızı bu yorum ve değerlendirmeler doğrultusunda etkili bir şekilde vermeniz mümkün. Firma seçiminde görevli kişilerin profesyonellik düzeyi de büyük bir önem taşıyor. Eğer kaliteli bir nakliye firması seçiminde bulunmazsanız sahip olduğunuz eşyalarınız zarar görebilir ya da taşıma aşaması temiz olmayan bir ortamda gerçekleşebilir. Kaliteli nakliye firması çalışanları eşyalarınızın zarar görmemesi için büyük bir çaba gösterir ve tüm işlemler hijyenik koşullar altında gerçekleştirilir. Bu sayede taşınma işlemi sizin için son derece kolay bir hale gelebilir.

Nakliye firmaları seçimi yaparken dikkatli davrandığınız taktirde alacağınız bu hizmetten son derece memnun kalmanız mümkün. Firmanın kalitesine bağlı olarak yalnızca birkaç saat içerisinde taşınma işlemleriniz sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Taşınacağınız ve bulunduğunuz bölgeye de bağlı olarak bu işlemin en fazla bir iş günü sürdüğünü söylemek doğru olur. AYS Lojistik firması sizler için tüm gelişmiş ve kaliteli hizmetlerini gözler önünde seriyor. Bu lojistik firması üzerinde araştırma yaparak taşınma işleminiz için irtibat kurabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya geri bildirimde bulunmak için bizlere ulaşın.

+90 (212) 924 51 46

Whatsapp
Tıkla Ara