AYS Lojistik Hizmetleri

Telefon
+90 538 274 02 02
Mail
info@ayslojistik.com
Konum
İstanbul
Ofis Saatleri
Pazatesi - Cuma 09:00 18:30

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma

Uluslararası ev eşyası taşıma olarak yıllardır deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Bir ülkeden başka bir ülkeye ev eşyalarını taşımak isteyen bireyler için birebir kadromuzla karşınızdayız. Kadromuz son derece deneyimli ve işinde profesyoneldir. Aynı zamanda hizmetimizde ilk kuralımız müşteri memnuniyeti odaklıdır. Ülkeler arası taşımacılık son yıllarda bir hayli artmış durumda olmakla beraber ihtiyaç duyulan hizmet de artmaktadır. Nakliyat firması olarak da hem müşteri açısından hem kadro

Birçok sebepten dolayı eşyalarınızı başka bir ülkeye taşımak isteyebilirsiniz bizler bunun için hizmet vermekteyiz. Tek yapmanız gereken bize uylaşmak olacaktır. Eşyalarınız doğru ve sistemli bir şekilde paketlenecek, taşıma sırasında özenle hareket edilecektir. Aynı zamanda paketlenmeden önce uygun ambalajlar da tercih edilecektir. Daha sonra da nakliye araçlarına sistemli bir şekilde yüklenecektir. Kadromuzun uygulayacağı bazı ipuçları sayesinde de daha hızlı eşyalarınız taşınabilecek.

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma Hizmeti

Uluslararası ev eşyası taşıma hizmeti alanında uzman kişilerin olduğu kadroyla beraber birebir hizmet sunmaktadır. Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen bizler sizin için en hızlı en pratik yollarla işinizi halledeceğiz. Ama bunların yanı sıra sizlerin de yapması gereken bazı durumlar vardır. Bunların ilki doğru hizmeti seçmek olacaktır. Daha sonra hangi taşımacılık yöntemini istediğiniz olacaktır. Taşıma yöntemleri içerisinde havayolu, demiryolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığı vardır. Genellikle en çok tercih edilen yöntem karayolu taşımacılığıdır.

Yılların deneyimine sahip olup her geçen gün kendini daha da geliştirmeye devam eden firmamız uygun taşıma modeliyle sevk işini halleder. Ev eşyalarınızı Türkiye’den yurtdışına taşıyabilmek için uluslararası evden eve nakliyat firması ile görüşmeniz gerekmektedir. Eşyalarınızın yurtdışına taşınması için öncelikle nakliye için hazırlanmış olması gerekir. Daha sonrasında eşyalar araca yüklenmektedir.

Kendi, başınıza bir ülkeden başka bir ülkeye ev veyahut iş eşyalarınızı taşımaktansa bir nakliye şirketinden yardım alarak eşyalarınızı taşımak daha az zahmetli ve uygundur. Bu sebeple sizler de size en uygun olacak nakliye firmasını seçerek uluslararası ev eşyası taşıma için yardım alabilirsiniz. Taşınmayı düşünüyorsanız ev eşyalarınızı taşımanın en kolay yolu bize ulaşmanızdır.

AYS Lojistik olarak; hizmetimizde ilk kuralımız müşteri memnuniyetidir.

Neden Uluslararası Ev Eşyası Taşıma?

Uluslararası ev eşyası taşıma olarak hep yanınızda olmakla beraber en kaliteli ve hızlı hizmeti vermekteyiz. Sizler de eğer başka bir ülkeden bir diğer ülkeye ev eşyalarınızı taşımak istiyorsanız doğru firmayı bulmalısınız. Son teknolojiyle araçlar kullanılarak işiniz halledilecektir. Bununla beraber nakliyat hizmeti sunan şirketimizi neden tercih etmeniz gerektiğini maddeler halinde ele alırsak;

  • Deneyim ve uzmanlık konusunda çok ileri seviyede olan kadromuz vardır. Bu kadro sayesinde şirketimize her geçen daha çok müşteri başvurabiliyor. Uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzmanlığıyla her daim yanınızdayız. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak en önemli gayemizdir.
  • Müşteri hizmetleri ve güler yüzlü kadromuz ile iletişim içerisinde olabilmeniz de yine sağladığımız avantajlardan bir tanesidir. Şirketimiz, size her zaman ve her an destek sağlıyor olacak ve sizin için etkili iletişim kanalları sunarak yanınızda olacaktır. Sormak istediğiniz sorulara cevap bulabilecek aklınıza takılan problemlere kesin sonuç alabileceksiniz.
  • Son derece güvenilir olan firmamız siz müşterilerimizin ev eşyalarının güvencesini göz önünde bulundurarak hareket etmektedir. Özellikle eşyalarınız için en iyi araçları kullanır. Doğru ve uygun paketleme ile eşyalarınızı güvence altına almaktadır. Daha sonra da uygun taşıma yöntemlerini seçerek eşyalarınızı bir ülkeden başka bir ülkeye taşımaktadır.

Bizi tercih ederek eşyalarınızı güvence altına alabilir. Ev eşyalarınız için doğru firmayı seçebilirsiniz. Ayrıca bizimle çalışarak taşınma sürecinin keyfini çıkarabilir stres yapmadan bu süreci atlatabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya geri bildirimde bulunmak için bizlere ulaşın.

+90 (212) 924 51 46

Whatsapp
Tıkla Ara