AYS Lojistik Hizmetleri

Telefon
+90 538 274 02 02
Mail
info@ayslojistik.com
Konum
İstanbul
Ofis Saatleri
Pazatesi - Cuma 09:00 18:30

Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı

Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı

İnsanların kullanmış olduğu bireysel kendine ait eşyalar, taşınmasında ticari amaç olmayan eşyalara zati eşya denmektedir. Zati eşya taşıma da yurtiçi ve uluslararası olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Evlerinizde ki beyaz eşya, koltuklar, yatak odası, bilgisayar, televizyon gibi ofislerinizde ki işleriniz için olan koltuktan masaya elektronik aletlere kadar satışıyla ofis eşyaları yani tamamen ihtiyaç doğrultusunda olan eşyalardır. Zati eşyalar ticari değer taşımamaktadır.

Yurtdışı zati eşya taşımacılığı olarak bu tür eşyalarınızı bir ülkeden başka bir ülkeye taşıyabilmekteyiz. İhtiyaç doğrultusunda alınan bu tür eşyalar da yine yurt dışına taşımada hizmet vermekteyiz. Memurlar için nakil aldırılırken ihtiyaç duyulan taşımacılık, çocukların okul değişimi sebebiyle taşınanlar ve yeni bir iş teklifi alıp fırsatı değerlendirerek taşınacaklar için de hizmet vermekteyiz. Ciddi bir deneyim ve özveri isteyen bu işte kadromuz tecrübeli ve bir o kadar da hızlıdır.

Yılların deneyimine sahip olan hizmetimiz her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Taşınacak olan eşyanın miktarı ve cinsi göz önünde bulundurularak uygun taşıma modeli belirlenecek daha sonra sevk işi gerçekleştirilecektir. Büyük bir titizlikle çalışan firmamız her yıl eşyalarını taşıdığımız yüzlerce müşterimize en kaliteli işi sunmaktadır.

Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı Hizmeti

Yurtdışı zati eşya taşımacılığı hizmetleri günümüzde son derece popüler olmakla beraber insanlara kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Hizmetimiz eşyalarınızı güvenli ve bir o kadar da hızlı şekilde taşınması konusunda sorumluluk üstlenerek sizlere sunmaktadır. Bunun sonucunda siz müşterilerimiz bir ülkeden başka bir ülkeye eşyalarınızı taşıyabileceksiniz. Gidilecek olan mesafeye göre masraflar farklılık gösterecektir. Sizlerin yapacağı ilk iş ise hangi yöntemle nakliyatın yapılacağıdır.

Denizyolu, havayolu ve karayolu taşımacılığı içerisinden size en uygun olanı seçerek bir adım atmalısınız. Eşyalarınızı yurtdışına taşımak için farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu taşımacılık yöntemleri içerisinde ise en yaygın ve uygun olanı genellikle karayolu taşımacılığı olmaktadır. Yurtdışı zati eşya taşımacılığı karmaşık bir süreç gibi gözükse de doğru yolda ilerleme ve planlı çalışma ile problem giderilebilmektedir. Bunun yanı sıra yapılabilecek bazı ipuçları ile de eşyalarınız taşınması en kısa sürede gerçekleştirilebilir.

Profesyonel taşıma şirketi olmamız süreci çok başarılı şekilde yönetmemizi sağlamaktadır. Sizlerin yapması gereken sizlere uygun olan taşıma yapacağınız aracı firmayı araştırmaktır. Bununla beraber bizi tercih ettiğinizde kaliteli, hızlı, güvenli ve çok uygun fiyatlı zati eşya taşıma hizmeti alabileceksiniz. Yurtdışı zati eşya taşımacılığı hizmeti ile eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşıyabileceksiniz. Bizim hizmetimiz her daim sizlerin yanındadır.

Ciddi bir deneyim ve özveri isteyen bu işte kadromuz tecrübeli ve bir o kadar da hızlıdır.

Zati Eşya Taşımacılığı

Günümüzde nakliye sektörü hızla gelişmektedir. Bizim hizmetimiz de son teknolojiyi kullanarak çalışmaktadır. Bu sayede işinde daha profesyonel ve daha da hızlı olabilmektedir. Aynı zamanda da bir aksaklık ile karşılaşma olasılığı oldukça düşüktür. Yurtdışında yaşamaya karar verdikten sonra gelecek olan süreç taşınma sürecidir. Ayrıca her insanın ömründe bir defa olmak üzere kişisel eşyalarını gümrük vergisine tabi olmadan yurt dışına çıkarabilme hakkı bulunmaktadır. Bu hakkı bir defaya mahsus kullanabilmektesiniz.

Yurtdışı zati eşya taşımacılığı gerekli evraklar tamamlandıktan sonraki süreçte sizlere yardım etmektedirler. Gerekli evraklar tamamlandığı takdirde tüm eşyalarınız için bizim hizmetimiz birebirdir. Yurtdışına taşınmak ne kadar heyecan verici de olsa birtakım zorlukları var gibi gözükmektedir. Aslında bu zorlu süreci yardım alarak kolayca aşabilirsiniz. Eşyalarınızı bu süreçte iyi bir şekilde koruyabilirsiniz. Yeni bir ülkeye eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmak istiyorsanız sadece bizlere ulaşmanız yeterlidir. Her daim sizlerleyiz.

Müşteri Hizmetleri

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya geri bildirimde bulunmak için bizlere ulaşın.

+90 (212) 924 51 46

Whatsapp
Tıkla Ara