AYS Blog

Türkiye İsviçre’ye nakliye hizmeti çapında ve tüm Avrupa ülkelerine nakliye hizmeti konusunda oldukça başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Nakliye işlemleri her ne kadar kolay görülse bile güvenilir bir firma ile çalışmanız eşyalarınız da yaşanacak olumsuz hasarların önüne geçmektedir. Bazı olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmamanız adına firmamız her türlü nakliye önlemini alarak ve en hızlı şekilde çalışan bir firmadır. Türkiye İsviçre’ye nakliye hizmeti yapılacak olan taşımalar için sigortalı şekilde çalışmaktayız. Nakliye sözleşmesinde sigorta hizmeti almanız ile taşıma durumunda eşyalardan yaşanan herhangi bir olumsuz durumda hemen ücret iadesi yapabiliriz. Firmamız bünyesinde çalışan ve tamamen profesyonel olan ekibimiz sayesinde eşya taşımı sırasında oldukça özenli çalışmaktayız.

Türkiye İsviçre'ye Nakliye Hizmeti
Türkiye İsviçre’ye
Nakliye Hizmeti

Ayrıca sadece taşıma işlemleri değil bunun yanı sıra gümrük işleriniz içinde bir sorun yaşamamanız adına yardımcı olmaktayız. Taşıması yapılacak olan eşyalar tamamen zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Bu paketleme sayesinde eşyalarınız hiç bir zarar görmeden istediğiniz yere ulaştırılır. Firmamız ile iletişime geçtikten sonra ilk olarak hangi eşyaların taşınacağına dair bilgiler veriniz. Verdiğiniz bilgilere göre ekibimiz bölgeye gelerek paketleme yapıp eşyanın tamamen kırılmaz hale gelmesini sağlıyor. Sonrasında ise yük aracımız verdiğiniz adrese kadar eşyaları getirip istediğiniz şekilde eve yerleştirir. Eve yerleştirme veya taşıma durumunda zarar görmüş bir eşyanın var ise bu durumda hemen firmamız ile iletişime geçip para iadesi alabilirsiniz.

Türkiye İsviçre’ye Nakliye Hizmeti Firmaları

Türkiye İsviçre Nakliye Firmaları denildiği zaman karşılaşmamız oldukça mümkündür. Firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuttuğundan nakliye alanında oldukça tercih edilen bir firmayız. Uluslararası sunduğumuz taşıma hizmeti ile Türkiye’nin tüm illerinden farklı ülkelere taşıma hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz güvenli depolama hizmeti ile hiç bir eşyanın zarar görmeden istediğiniz yere ulaştırılır yerleştirilir. Yerleştirilen ürünlerin paketlemeleri açılıp kırık veya herhangi bir olumsuz durumun olup olmadığı kontrol edilir. Sonrasında ise evde yerleştirme yapılıp ekip bölgeden ayrılır. Taşıma işlemi sadece karadan değil istenirse deniz veya hava yolları ile de hızlı şekilde istenilen bölgeye taşıma yapılabilir.

Türkiye İsviçre Nakliye Fiyatları

Türkiye İsviçre Nakliye fiyatları genel olarak taşıma yapacağınız eşya sayısına ve gidilecek bölgenin KM sayısına göre değişiklik gösterir. Taşıma yapacağınız bölgenin KM uzaklığı eşya taşıma işleminde oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra kaç adet veya kaç ürün taşıması ve paketlenmesine göre pek çok durum nakliye fiyatını etkileyebilir. Firmamızın  7/24 şeklinde açık olan destek hattının arayarak detaylı bilgileri verip Fiyat için toplam bilgi almanız mümkündür. Fiyatı belirlenen ürün ve taşıma tarihi ile belirttiğiniz adrese gelerek taşıma işlemine başlamaktayız. Fiyatı belirlendikten sonra ise Nakliye tarihi için gün belirlenir. Belirlenen tüm işlemler aynı gün ve saatte yerine getirilir. Firmamızda genel olarak bir aksaklık durumu yaşanmaz.

Paketlenmesi yapılacak ürün sayısından tutun ki pek çok farklı durum Nakliye fiyatlarını belirleyebilir. İsviçre nakliye fiyatları bazı durumlarda ürün başına olsa da bazen de takım başına belirlenen bir fiyat aralığına sahiptir. Nakliye fiyatları pek çok durumda değişiklik gösterse de firmamız bünyesinde sabit şekilde ve oldukça uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Pek çok uluslararası nakliye firmasında uçuk fiyatlar olsa dahi firmamızda 81 il kapsamında en uygun fiyatlı nakliye hizmeti verilmektedir. Ayrıca firmamız ile iletişim kurduktan sonra ilk olarak uzman ekibimiz evinizi ziyaret edip taşınacak eşyaları inceler. Bu sayede en hızlı ve kolay şekilde fiyat tarifesini sizler için oluşturur. Firmamız ile 7 gün 24 saat iletişim kurup tüm nakliye hizmetlerine sahip olabilirsiniz.