AYS Blog

Türkiye Avrupa’ya nakliye hizmeti sunan pek çok bilinen markanın arasında yer almaktayız. Firmamız genel olarak Türkiye’nin 81 ilinden Avrupa’nın pek çok ülkesine paketleme ve daha birçok farklı taşıma yöntemini kullanarak hizmet vermektedir. Hemen hemen tüm Avrupa ülkelerinin gümrük veya daha birçok işlemini halledecek belirtilen tarihte yerleştirme işlemini halletmekteyiz. Sunduğumuz hizmetin en tercih edilen noktası ise güvenilir paketleme yöntemidir. Tamamen güvenilir yapılan bu yöntem sayesinde eşyalarınız hiç bir zarar görmeden istediğiniz bölgeye ulaştırılır. Ancak yaşanan bir aksaklık durumunda paketlemeye rağmen eşyalarınıza zarar gelirse ekibimiz taşıma sonrasında sizden ücret alıp etmez. Kırılan parçanın ücretine göre iade yapılır.

Türkiye Avrupa’ya Nakliye Hizmeti
Türkiye Avrupa’ya Nakliye Hizmeti

 

Nakliye hizmetini en iyi şekilde yapabilmek için öncelikle 7/24 şeklinde hizmet veren firmamız ile iletişim kurmanız gerekir. Sonrasında ise taşıma boyutu ve eşyalarınız kontrolü için ekibimiz evlerinizi ziyarete gelir. Bu ziyaret esnasında belirlenen eşyalar sonrasında belirlenen tarihte paketlenir. Paketlenmesi yapılan ürünler nakliyenin yapılacağı tarihte verilen adrese kadar götürülüp ev veya iş yerine yerleştirilir. Son zamanlarda Türkiye çapında nakliye işlemleri oldukça pahalı ve zorlu bir hale gelmiştir. Bunun en büyük amacı ise pek çok ülkeye tamamen zararsız şekilde teslim yapabilmeyi amaçlamaktır. Genel olarak pek çok Avrupa ülkesine ülkemizden yapılan göçler ile nakliye hizmetleri de oldukça artmış ve kaliteli hizmet neredeyse bulunamaz hale gelmiştir.

Türkiye Avrupa’ya Nakliye Firmaları

Türkiye Avrupa’ya nakliye Firmaları arama motoru üzerinde araştırma yapıldığında mutlaka sitemize rastlamanız mümkündür. Firmamız oldukça kapsamlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır. Bu nedenle de nakliye alanında Türkiye ve Avrupa çapında çok fazla tercih edilen bir firma olmuşuzdur. Bir ülkeden bir ülkeye taşınma işi oldukça zor olduğu gibi eşyalarınızı tamamen güvenli şekilde taşıyacak bir nakliye firması bulmakta oldukça zor. Ancak firmamız bünyesinde oldukça kapsamlı yapılan paketleme ve taşıma işlemi sayesinde hiç bir eşyanıza zarar vermeden direk ve güvenli taşımayı amaçlamaktayız. Ayrıca nakliye hizmetini Türkiye çapında en uygun fiyatlı nakliye firması olarak yapmaktayız.

Türkiye Avrupa’ya Nakliye Fiyatları

Türkiye Avrupa’ya nakliye fiyatları genel olarak taşınan ürün ve bazı durumlar göz önüne alınarak belirlenir. Taşınacak ürün başta olmak üzere gidilecek yol ve gümrük işlemleri gibi pek çok durum Nakliye fiyatına etli edebiliyor. Sadece temenni taşınan insanların yanı sıra ülkemize gelerek büyük bir alışveriş yapmış kişilerde eşyaların taşımı konusunda bizleri tercih etmektedir. Taşınacak olan eşyalara göre değişerek pek çok durumda Fiyat ve tarih belirlenip eşyalarınız en hızlı şekilde istediğiniz yere taşınır. Alanında uzman ve uzun yıllardır çalışmış olduğumuz uzman ekibimiz sayesinde en küçük bir eşyanıza dahi zarar gelmeden en profesyonel şekilde nakliye hizmetini sunmaktayız.

Sunduğumuz Nakliye Hizmeti genel olarak müşteriler tarafından oldukça beğenilmiş ve pek çok defa tercih edilmemize yardımcı olmuştur. Nakliye fiyatları günümüzde taşınan ürün ve gidilecek yola bağlı olarak toplam bir hesap ile belirlenir. Belirlenen fiyatın bit kısmı Nakliye öncesi talep edilir. Geri kalan kısım ise tüm Nakliye işleri bittikten sonra alınır. Nakliye süreci boyunca yaşanan tüm gümrük işlerini ve paketleme işlemlerini en üst kaliteli ile halletmekteyiz. Yani siz sadece firmamız ile iletişim kurun tüm Nakliye hizmetlerini uzman ekibimiz ile tamamen sorunsuz şekilde halletmekteyiz. Yaşanan bir olumsuz durumda ise nakliyesi yapılan ve zarar gören ürünler için anında para iadesi talep edebilirsiniz. Zarar gören ürün tamamen tespit edilip daha sonrasında hemen para iadesi yapılmaktadır.