AYS Blog

İsveç uluslararası evden eve nakliyat hizmetinden bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmak isteyen kişiler yararlanıyor. Bu hizmetin taşınacak olan kişiler için birçok avantajı bulunuyor demek doğru olur. İhtiyaç halinde firmanın sunduğu bu hizmetten gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

 

İsveç Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetinden yararlanan kişiler çeşitli sebeplerden dolayı ülke değiştirme durumunda kalabilir. Bu sebeplerin ise genel olarak iş değişikliği ya da eğitim hayatı olduğu rahatlıkla söylenebilir. Eğer bu tür sebeplerden dolayı taşınmanız gerekiyorsa ilk olarak firma üzerinde derin bir araştırma yapmanızda fayda var. Bunun için firmanın ilgili web sitesi adresini ya da sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz. Böylece firmanın daha önce bulunduğu işleri ve sunduğu hizmetin kalitesini görmeniz de daha kolay hale gelir.

İsveç evden eve nakliyat firması ile sonraki adım olarak iletişime geçmeniz ve firmadan istediğiniz hizmetleri talep etmeniz gerekir. Bu noktada oturduğunuz ev ve taşınacağınız ev ile ilgili birtakım detayları vermeniz daha sağlıklı bir iletişim kurulmasına yardımcı olabilir. Ayrıca firmanın size ilettiği sorulara da doğru cevaplar vererek anlaşmanın kolaylaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

İsveç Eşya Taşımacılığı

İsveç evden eve nakliyat hizmeti alan kişilerin randevu günü ve saatinde bu hizmeti almak için hazır olması gerekir. İlgili randevu saatinde firma çalışanları verdiğiniz adrese gelerek paketleme işlemi için planlamalar yapmaya başlar. Bu noktada büyük ve küçük eşyalarınız ayrı ayrı paketlenirken, kırılma potansiyeli olan ve elektronik eşyalarınız ise özenli bir paketleme ile ambalajlanır. Bu sayede değerli eşyalarınızı aynı şekilde yeni evinizde de kullanmaya devam edebilirsiniz.

Paketleme aşaması tamamlandıktan sonra eşyalarınız aynı özen derecesi ile ilgili araca yüklenir. Kaliteli hizmetler sunan firma ilgili aracın tüm temizlik ve hijyen aşamalarını önceden yapar. Sahip olduğunuz tüm eşyalar araca dikkatli bir şekilde yüklenir. Bu sayede eşyalarınızın yolculuk sırasında herhangi bir şekilde zarar görmesi ve darbe alması da önlenmiş olur. Hızlı hizmet seçeneği ile firma kısa bir süre içerisinde tüm eşyalarınızı taşınacağınız adrese ulaştırır.

Taşınacağınız adrese ulaştığınızda ise firma tarafından eşyalarınız ve kolileriniz odalara göre ayrı ayrı yerleştirilir. Böylece koli açma ve yerleşme aşamasını daha pratik bir şekilde atlatabilirsiniz.

İsveç Uluslararası Evden Eve Nakliyat (1)
İsveç Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İsveç’den Türkiye’ye Eşya Taşıma

İsveç mobilya taşıma hizmeti sayesinde bu ülkeden Türkiye’ye kaliteli imkanlar doğrultusunda taşınabilirsiniz. Firma tüm taşınma işlemleriniz ile yakından ilgilenerek çeşitli faaliyetlerini sürdürür. Bu sayede herhangi bir şekilde efor harcamadan kolaylıkla taşınma işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün hale gelir. İsveç ülkesinden Türkiye’ye taşınma planı olan herkes bu firmanın sunduğu imkanlardan gönül rahatlığı ile yararlanabilir.

 

İsveç Evden Eve Nakliye Hizmetlerinde Sunulanlar

İsveç mobilya taşıma hizmetinde taşınacak olan kişilere AYS Lojistik olarak birçok imkan sunuluyor. Firmanın sunduğu tüm imkanlar müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde gerçekleşiyor. Durum böyle olunca da bu hizmeti alan kişiler son derece memnun kalıyor. Firmanın sunduğu imkanları en iyi şekilde öğrenmek için kişiler firma ile irtibata geçmeyi tercih edebilir. Böylece iki taraf da tüm şartlarını ve isteklerini konuşarak bir anlaşma sağlayabilir.

Eğer taşınacağınız yapı yüksek katlı ise ya da ayrılacağınız bina yüksek katlarda yer alıyorsa bu durumda firmanın asansörlü taşımacılık hizmetinden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda eşyalarınızı güvence altına almak için bu firma ile nakliye sigortası imzalamanız da mümkün. Size sunulan belgeyi dikkatli bir şekilde okuyarak gerekli anlaşmaları gerçekleştirebilirsiniz.

 

İsveç Sorunsuz Nakliye Hizmetleri

İsveç zati eşya taşıma hizmetleri gelişmiş özellikleri ile ön plana çıkıyor demek doğru olur. Firma bünyesinde uzun süredir faaliyet gösteren profesyonel ekipler sayesinde taşınma işleminiz kaliteli bir şekilde tamamlanıyor. Bu firmanın sunduğu hizmetten yararlanmayı tercih eden kişiler firmanın kalitesini kısa bir sürede fark ediyor. Eğer siz de sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde ülkeler arasında taşınmak istiyorsanız firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Öncesinde sahip olduğunuz ve taşınacak olan eşyalar için bir liste oluşturmak hem sizin hem de firmanın kolay hareket edebilmesi için önemli olabilir. Firmanın sunduğu hizmetler beklentilerinizi karşılıyorsa ve içinize sindiyse firma ile gönül rahatlığı ile anlaşma sağlayabilirsiniz.

 

Sık Sorulan Sorular

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Ücreti Ne Kadar?

Evden eve nakliyat hizmetinde taşınacak kişinin konumu, eşyaların durumu ve diğer faktörler fiyat bilgisini değiştirebilir. Firma ile net bir konuşma sağladıktan sonra ücret bilgisini net olacak şekilde öğrenebilirsiniz. Bu noktada tüm beklentilerinizi firma ile paylaşmanız gerekir.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Kaç Saat Sürer?

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firma, ekstra bir durum görülmediği sürece yalnızca birkaç saat içerisinde tüm taşınma işleminizi özenli bir şekilde tamamlar.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Eşyalar Nasıl Paketlenir?

İsveç zati eşya taşıma hizmetinde eşyalar taşınacak olan kişinin de talimatları ile özel ambalajlama yöntemleri kullanılarak paketlenir. Böylece eşyalarınız herhangi bir şekilde zarar görmez ya da istenmeyen bir darbe almaz.