AYS Blog

Estonya mobilya taşıma hizmetinden eğer bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmayı planlıyorsanız yararlanabilirsiniz. Bu hizmet gelişmiş özellikleri ve profesyonel ekip anlayışı ile müşterilerin memnuniyetini kazanmayı başarıyor. Eğer ülkeler arasında taşınma planınız var ise bu hizmetten içiniz rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Estonya Mobilya Taşımacılığı

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti için ilk adım olarak firma ile iletişime geçmeyi tercih edebilirsiniz. Böylece firma hakkında birçok bilgiye sahip olabilir ve ayrıca kendi beklentilerinizi de doğru bir şekilde karşı tarafa aktarabilirsiniz. Görüşme sırasında firma size evinizin ve eşyalarınızın durumu ile ilgili çeşitli sorular sorabilir. Bu sorulara doğru bir şekilde yanıt vermeniz sunulan hizmetten iyi bir şekilde yararlanmanızı sağlar.

Bu noktada firmaya kaçıncı katta oturduğunuzu, taşınacağınız yapının kaçıncı katta olduğunu ve taşınacak eşyalarınızın sayısını belirtmenizde büyük bir fayda var. Ayrıca yapılar içerisinde asansör bulunmuyor ise bu bilgiyi de firma ile paylaşmalısınız. Verdiğiniz bilgilere bağlı olarak firma size nasıl hizmetler sunabileceğini ve fiyat bilgisi gibi detayları aktarabilir. Gerekli anlaşmaları sağladıktan sonra taşınmayı planladığınız gün için randevu oluşturabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet almak için randevu günü ve saatine uygun hareket etmeniz daha faydalı olabilir.

Estonya evden eve nakliyat firması sunduğu kaliteli hizmetler ile müşterilerini memnun etmeyi başarır. Buna bağlı olarak her yıl binlerce kişinin firma ile iletişime geçerek bu hizmetten yararlandığı rahat bir şekilde söylenebilir. Dilerseniz firmanın ilgili internet sitesine ve eğer varsa sosyal medya hesaplarına da bakabilirsiniz. Böylece firmanın sunduğu imkan ve hizmetleri daha net bir şekilde görebilirsiniz.

 

Estonya’dan Başka Ülkelere Mobilya Taşıma

Estonya evden eve nakliyat hizmetinden yararlanan kişilerin eşyalarının durumuyla ilgili endişe duymasına gerek yoktur çünkü firma tüm değerli eşyalarınızı son derece özenli bir şekilde paketler. Buna bağlı olarak firmanın cam, porselen gibi kırılabilecek ya da elektronik eşyalarınız için daha özenli bir şekilde hareket ettiği söylenebilir. Bu değerli ve kırılgan eşyalar kat kat paketlenerek sağlamlığı konusunda emin olunur. Sonrasında ise aynı özen derecesi ile araca yüklenir.

Eşyalarınızın yükleneceği araç öncesinde dikkatli bir şekilde temizlenir ve hijyenik bir ortam oluşturulur. Aynı zamanda nakliye firması çalışanları da gerekli iş kıyafetlerini temiz bir şekilde giyerek hem evinizde hem de araç içinde uygun şartlar altında faaliyetlerini yürütür. Firma hizmetlerini sunarken tüm kurallara ve yükümlülüklere uygun bir şekilde hareket eder. Bu sayede firma ile taşınacak olan kişi arasında herhangi bir anlaşmazlık çıkmadan taşınma işleminin tamamlandığı söylenebilir.

Estonya Mobilya Taşıma
Estonya Mobilya Taşıma

Estonya Eşya Taşımacılığı

Estonya mobilya taşıma firması çalışanları özellikle sektör bünyesinde deneyimli kişiler arasından seçilir. Firmanın tüm çalışanlarının profesyonel bir şekilde faaliyetlerini yürüttüğünü söylemekte fayda var. Ayrıca tüm firma ekibi müşterilerine güler yüzlü ve kibar bir şekilde hizmet sunar. Firma bu yönüyle de büyük bir ölçüde beğeni ve ilgi toplamayı başarır. Kaliteli ve profesyonel ekip çalışanları ile gerçekleşen taşınma aşamalarınız bu sayede sorunsuz bir şekilde tamamlanabilir. Tüm çalışanlar kaliteli bir hizmet görmeniz için faaliyetlerini özenli bir şekilde yürütür. Eğer ülkeler arasında bir taşınma planına sahipseniz bu profesyonel ekip ile iletişime geçebilir ve firma hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Estonya Mobilya Taşımacılığında Yapılanlar

Estonya mobilya taşıma hizmeti alan kişiler için birçok imkan sunuluyor demek doğru olur. Bu hizmetten yararlanan kişilerin eşyaları tek tek paketlenerek özenli bir şekilde ilgili araca yüklenir. Gerekli ambalajlama aşamaları titiz bir şekilde gerçekleştikten sonra eşyalarınız araç içinde zarar görmeyecek şekilde ilgili konumlara yerleştirilir. Böylece yolculuk esnasında değerli eşyalarınız darbe alma durumunda herhangi bir zarar görmeden yeni evinize ulaşır.

Eşyalarınız yeni adresinize ulaştıktan sonra aynı özen derecesi ile evinize yerleştirilir. Bu noktada nakliye firması çalışanlarına eşyalarınızı hangi odalara koymaları gerektiği hakkında bilgi  verebilirsiniz. Profesyonel firma çalışanları talimatlarınıza uyarak eşyalarınızı buna göre yerleştirir. Estonya zati eşya taşıma firması olarak AYS Lojistik en küçük detaylara kadar sizin için her şeyi düşünür. Bu nedenle taşınma aşamasında endişe duymanıza ya da kendinizi fazla yormanıza gerek kalmaz.

 

Sık Sorulan Sorular

Eşyalarım Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Kaç Saatte Taşınır?

Sahip olduğunuz tüm eşyalar firma tarafından kaliteli hizmet anlayışı ile ekstra bir durum yaşanmadığı sürece yalnızca birkaç saat sonra yeni adresinize teslim edilir. Bu noktada taşınmak istediğiniz konumun da etkisi olabilir.

Taşınacağım Binada Asansör Yoksa Ne Yapmam Gerekiyor?

Eğer taşınacağınız binada asansör bulunmuyor ise firma ile görüşme sağlayarak kendilerinden asansörlü taşımacılık hizmeti talep edebilirsiniz. Bu sayede taşınma aşamanız son derece pratik bir hal alır.

Firma İle İletişime Geçmeden Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Estonya zati eşya taşıma firması ile iletişime geçmeden önce ilk olarak taşımak istediğiniz eşyaların bir listesini çıkarmayı deneyebilirsiniz. Böylece firma ile görüşme sağladığınız esnada daha kolay iletişim kurabilirsiniz.